• Rozmiar czcionki:

ETR Tekst łatwy doczytania 2

Publiczne Przedszkole Nr 8 ‘Plastuś” w Garwolinie usytuowane jest
przy ul.Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 30

Aby dostać się na teren  przedszkola należy pokonać furtkę otwieraną ręcznie.

Aby wejść do budynku głównego przy ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 30 należy wejść bezpośrednio do budynku otwierając samodzielnie drzwi.
Przy drzwiach wejściowych na wysokości około jednego metra 30 centymetrów umieszczony jest dzwonek do przywołania pracownika. Wewnątrz znajduje się domofon do wywołania dzieci z sal zajęć.

Do budynku i wszystkich pomieszczeń na parterze można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. Warunkiem jest wyposażenie psa w uprząż oraz posiadanie certyfikatu potwierdzającego status psa asystującego i zaświadczenie o wykonaniu wymaganych szczepień weterynaryjnych.

Przy schodach wejściowych nie znajdują się podjazdy. W budynku nie ma innych pochylni, platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych itp.

Budynek posiada dwa piętra i nie mamy windy osobowej, jedynie towarowe.

W pobliżu obiektu jest miejsce wydzielone do parkowania dla osób niepełnosprawnych.

W budynkach nie ma oznaczeń w alfabecie Braille’a, ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.

Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online.

Ewakuacja z budynku odbywa się poprzez wydzieloną drogę ewakuacyjną.

Nasze Grupy

grupa 1 Krasnale