• Rozmiar czcionki:
  • A
  • A+
  • A++
  • Kontrast:
  • włacz kontrast
  • wyłacz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Z przyjemnością informujemy,iż nasze przedszkole 'Plastuś'/ jako jedyne z naszego miasta Garwolin/ jest w gronie zwycięzców konkursu programu „Rosnę z matematyką” organizowanego przez Fundację mBanku we współpracy z Fundacją Dobra Sieć. W pilotażowej edycji programu, skierowanej do przedszkoli, szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województw: łódzkiego i mazowieckiego, przyjęto 233 wnioski. Dofinansowanie otrzymało 40 projektów z tym nasz projekt pt' GRY I ZABAWY W LENIWEJ ÓSEMCE' -kwota pozyskana na realizacje to 5 tysięcy złotych.

Celem programu są zajęcia matematyczne dla przedszkolaków we wszystkich grupach wiekowych organizowanie na terenie przedszkola, zajęcia terenowe, organizacja zabaw matematycznych, zakup pomocy matematycznych dla dzieci na temat rozwoju kompetencji matematycznych dziecka.

Zajęcia dodatkowe będziemy prowadzić od dnia 1 lutego 2022 do 30 kwietnia 2022.

Będziemy prosili wszystkich rodziców naszych przedszkolaków o stosowne podpisanie oświadczeń / wizerunek/w miesiącu styczniu. Informację o pozyskanym programie można uzyskać na stronie www.rosnezmatematyka.pl

GRATULACJE DLA NAUCZYCIELI NASZEGO PRZEDSZKOLA

mbank.plNasze Grupy

grupa 1 Krasnale

Grupa I
Krasnale

grupa 2 Tuptusie

Grupa II
Tuptusie

grupa 3 Kleksy

Grupa III
Kleksy

grupa 4 Ufoludki

Grupa IV
Ufoludki

grupa 5 Jagódki

Grupa V
Jagódki

grupa 6 Plastelinki

Grupa VI
Plastelinki

Przekierowanie na strone Facebook