• Rozmiar czcionki:
  • wyłacz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Drodzy Rodzice przesyłam informację dotyczącą naszych przedszkolnych tradycyjnych imprez i uroczystości ;

1. Poniedziałek 30 maja  'Dzień Sportu'-będziemy prezentować swoją sprawność fizyczną na hali sportowej w pobliskiej szkole. Prosimy o wygodne buty sportowe i strój. Po śniadaniu przejdziemy do szkoły i od 10.00 -do godziny 12.00 będziemy uczestniczyć w medalowych dyscyplinach sportowych.

2. Środa 1 czerwca ,,Dzień Dziecka". Tego dnia planujemy niespodzianki dla dzieci-tradycyjny Teatr w wykonaniu personelu przedszkola, zabawy ruchowe ,plastyczne i taneczne na placu zabaw .O godzinie 12.00 Teatr Zamaskowani przedstawi spektakl teatralny dla wszystkich dzieci.

Będzie głośno i radośnie oraz słodko.

Mamy nadzieje ,iż w przyszłym roku ruszy ponownie Teatr Rodziców.

3.Dnia 14 czerwca o godzinie 11.15 rozpoczniemy uroczystość 'Pasowania' dla najmłodszych grup ,,Krasnale' i ,,Tuptusie' w obecności Rodziców.

Terminy pozostałych uroczystości w poszczególnych grupach zostaną przedstawione w następnym tygodniu.

Nasze Grupy

grupa 1 Krasnale