• Rozmiar czcionki:
  • wyłacz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Przedszkole nasze wdrożyło system Edukacja Przez Ruch w 2010 roku  do swojej codziennej pracy z dziećmi .Twórcą i propagatorem systemu EPR jest Pani Dorota Dziamska.Obecna podstawa programowa wychowania przedszkolnego w Polsce jest jej dziełem.We wrześniu roku 2018 na Ogólnopolskim Kongresie Systemu Edukacja Przez Ruch w warszawie , nasze przedszkole otrzymało certyfikat przedszkola pracującego systemem EPR ,jako czwarte przedszkole w POLSCE. /Poznań,Łódż,Warszawa i  Garwolin/

Otrzymanie takiego certyfikatu nie było łatwe,był to wysilek całego zespołu i dyrektora Ani Lodowskiej, która jest trenerem wykładowcą tego systemu. GRATULACJE!!

IMG 0165IMG 0167PLASTEK20210227 15382120210227 153956

Każdego dnia nasze dziecipod kierunkiem nauczycieli  wykonują różnowodne zadania eduacyjne z wykorzystaniem tej metody, której celem jest harmonijny ,wszechstronny rozwój dziecka .Wyniki w formie impresji plastycznych  można obejrzeć na tablicach w holu przedskola,w salach zajęc oraz na naszej stronie internetowej -starej i nowej.

Nasze Grupy

grupa 1 Krasnale