• Rozmiar czcionki:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Zbliża się koniec roku szkolnego 2021/2022

Dziękuję wszystkim Przedszkolakom za wspólnie spędzony czas w przedszkolu, za aktywność na zajęciach, za zabawę i pracę, wspólne odkrywanie świata, radość z zabawy z kolegami i koleżankami z grupy.

Dziękuję wszystkim Nauczycielom, Specjalistom i Pracownikom obsługi, Pracownikom kuchni, Pracownikom administracyjnym i księgowości przedszkola za rzetelną, solidną, odpowiedzialną pracę. Za zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom w każdym momencie, sprawne funkcjonowanie przedszkola we wszystkich sferach działania oraz za przyczynienie się do wszechstronnego rozwoju dziecka, każdego z osobna.

Jesteście najlepszym zespołem pod słońcem !!!!!

Dziękuję Rodzicom za współpracę, czasem trudną, ale systematyczną i codzienną, za pomoc, za wsparcie materialne, finansowe, za zrozumienie i wspólne działania na rzecz dzieci i przedszkola.

Nic bez Was nie udało by się wykonać !!!!!

Dziękuję wszystkim Sponsorom i Przyjaciołom przedszkola za pomoc i życzliwość. Będziemy zawsze o Was pamiętać .

Miłego bezpiecznego, w pełni zasłużonego odpoczynku dla Wszystkich!

Anna Lodowska

Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 8 ‘Plastuś’