E-mail: pp8garwolin@o2.pl
Adres: ul. Żołnierzy II Armii Woj. Pol. 30, 08-400 Garwolin

W tym roku przybył do naszego przedszkola na pieszo pewien gość... Długo przez Nas wszystkich wyczekiwany Mikołaj. odwiedził wszystkie nasze grupy przedszkole rozdając prezenty dla dzieci. Mikołaj miał też przyjemność wysłuchać radosnych piosenek naszych przedszkolaków oraz wierszyków które dla niego przygotowały. Nasze przedszkolaki przygotowały z samego rana rysunki dla naszego gościa. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi po spotkaniu.

W tym roku wyjątkowo i szczególnie chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom: firmie Volvo Trucks Polska, firmie MJM Brokers oraz firmie NIJWA Polska za wsparcie naszego przedszkola i ufundowanie prezentów dla naszych przedszkolaków.

przez śnieg od strony przedszkolnego ogrodu. Spotkanie pełne śpiewu, radości i uśmiechów. Zadowolenie dzieci ze spotkania ogromne. Bardzo dziękujemy Rodzicom za piękne stroje, za prezenty. Jesteście wspaniali! „Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli”. Zapewniamy, iż przekazane środki wykorzystaliśmy nie tylko na upominki dla wszystkich dzieci, ale przeznaczymy na zakup tablicy multimedialnej do zajęć lub magicznego dywanu jako wspaniałej edukacyjnej pomocy dla wszystkich przedszkolaków.