Tel. 25 682 35 40
E-mail: pp8garwolin@o2.pl
Adres: ul. Żołnierzy II Armii Woj. Pol. 30, 08-400 Garwolin

DRODZY RODZICE!

W obliczu obecnej rzeczywistości, związanej z epidemią, pragniemy wesprzeć Was w organizacji i pomysłach na aktywne zabawy stymulujące wszechstronny rozwój przedszkolaków. Zależy nam na poczuciu, że nie zostawiamy Was i naszych cudownych przedszkolaków samych. Byłyśmy, jesteśmy i będziemy dla Was, i wspólnie działamy. Przygotowałyśmy propozycje do zabaw z dziećmi tak, aby mogły one, kiedy będą miały chęć podejmą naukę poprzez zabawę. 

Jesteśmy przekonane, że doskonale znacie swoje dzieci, ufamy, że świetnie razem potraficie się bawić. Mamy nadzieję, że systematycznie zamieszczane na stronie internetowej przedszkola propozycje aktywności przygotowywane przez Nas uatrakcyjnią czas spędzany  w domu.

Dzieci uczą się świata poprzez zabawęI ruch, zarówno w przedszkolu jak i poza nim. Warto pamiętać, że dziecko ma prawo czuć się zmęczone, odmówić wykonania danego zadania. Nie wahajmy się zapytać, na co ma ochotę, jak chciałoby się pobawić. Dajmy dziecku wybór. Ono najlepiej wie, czego potrzebuje do rozwoju, zapewniamy, że coś wybierze. Zaufajmy mu. 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości i mimo wszystko radości z bycia razem. 

Zapraszamy do dzisiejszych zajęć.i kolejnych w kolejnych dniach pracy zdalnej.

Proszę pamiętać, że wszystkie wykonane prace zbieramy i przynosimy do przedszkola w formie książeczki.

W dalszym ciągu zachęcamy do przesyłania zdjęć w aplikacji Messenger przedstawiających dzieci oraz wytwory ich pracy.

W ten sposób możemy mieć kontakt z naszymi przedszkolakami za którymi bardzo tęsknimy.

Nauczyciele Przedszkola Nr 8 „PLASTUŚ’ wraz z dyrektorem.