E-mail: pp8garwolin@o2.pl
Adres: ul. Żołnierzy II Armii Woj. Pol. 30, 08-400 Garwolin

W dniu 21 września UFOLUDKI odwiedziły miejscowość Wicie i Firmę Wil-Sad- zajmującą się przetwarzaniem owoców.

Dziękujemy za gościnę i specjalne podziękowania kierujemy do Pana Andrzeja i Pani Izy mamy Jasia za miłe przyjęcie.

Przedszkolaki poznały i zwiedziły nowoczesny zakład, poznały maszyny, sposób przetwórstwa jabłek, miały możliwość samodzielnie zerwać jabłko w sadzie i każdy wrócił z pięknym upominkiem- słodkim soczystym jabłkiem. Największą atrakcja była przejażdżka w skrzyniowych wagonikach, którą zafundował dzieciom sam pan Prezes. Oczywiście na zakończenie czekał słodki poczęstunek, ze zbiorów w sadzie i przekąska. Było miło, wesoło, a przede wszystkim mieliśmy cudowną pogodę . Bardzo dziękujemy.