...I rozgościła się nie tylko na świecie, ale na naszej dekoracji w sali i całym przedszkolu. Więc Ją serdecznie powitaliśmy tańcem i piosenką udając się na spacer do pobliskiego parku. Tam znaleźliśmy wiele Jej darów, które przynieśliśmy do przedszkola, by wzbogacić nasz kącik przyrodniczy.
Dary jesieni nie tylko cieszą nasze oczy, ale posłużyły do zajęć matematycznych poszerzając nasze kompetencje w zakresie liczenia, klasyfikacji i układania rytmów.
Skoro Jesień przyszła do nas cała w pięknych kolorach postanowiliśmy to odtworzyć: powstał piękny park, cały w gałązkach jarzębiny podczas pracy systemem Edukacja przez Ruch oraz jesienne mandale w ciszy popołudniowego relaksu przy muzyce.











