W tym tygodniu w ramach Miejskiego Grantu Oświatowego stworzyliśmy ścieżkę sensoryczną, czyli tor przeszkód wykonany z różnego rodzaju faktur i elementów twardych, miękkich, delikatnych i chropowatych. Dzieci pokonywały ścieżkę w skarpetkach, a także boso. Dzięki temu rozwijały zmysł dotyku, ćwiczyły sprawność motoryczną, równowagę, koordynację ruchową, percepcję wzrokową oraz planowanie ruchu.
Ścieżka, to doskonały pomysł na świetną zabawę.











